Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, akými “trikmi” či gestami si muž snaží získať vašu pozornosť či dokonca aj vás? A možno ste si niektoré z nich ani doteraz nevšimli. Prinášame šesť základných vecí, ktoré verte či nie ale urobí každý muž, len aby si získal ženu.

Otvára vám dvere

Prvým znakom pravého gentlemana je venovať žene svojho záujmu maximálnu pozornosť. Aj preto sa snaží čo najviac sa o ženu zaujímať či dokonca starať. Otváranie dverí je preto veľmi dôležitým elementom, ktorý napovie nielen to, že o vás má vážny záujem, ale aj to, že gentlemani ešte nevymreli.

Obdaruje vás

Áno a to len tak a aj bezdôvodne. Nemusia to byť len kvety, či bonboniéra, ale aj akákoľvek iná maličkosť. Vtedy mu je jedno, či je pre vás “len” kolega z práce alebo kamarát. Ak vás obdaruváva rád a často, je to znakom toho, že si vás snaží získať.

Podelí sa s vami

Hovorí sa, že láska ide cez jeho žalúdok a to naozaj platí. Preto ak muž prenechá posledný kúsok svojho jedla pre ženu znamená to, že má o ňu vážny záujem. Verte, že je to skutočne veľké gesto, pretože muži sa o jedlo nedelia najradšej.