Ste tolerantnou partnerkou? A hoci niekedy by ste svojmu partnerovi najradšej poriadne vynadali, namiesto toho radšej zatnete zuby a idete ďalej? Prečo to však robíte? Je jedno či ste čerstvo zamilovaná alebo prežívate dlhodobý vzťah. Niektoré veci by ste partnerovi nemali tolerovať. Tieto sú tie najčastejšie.

Zabúda na sviatky

Muži sú vo svojej podstate velkom jednoduché bytosti. Preto ich pravidelné zabúdanie takmer na všetko, nie je pre ženy v dlhodobom vzťahu nič nové. Zabudne na vaše narodeniny, výročie či iný významný sviatok? Nič sa predsa nedeje a vy z toho zbytočne nerobíte drámu. Netvrdíme, že ak “náhodou” zabudne na váš sviatok je nutné vyvolať hádku, avšak ani takéto pravidelné zabúdanie by ste nemali tolerovať. Hoci mužské myslenie nedokážete preprogramovať, skúste mu vysvetliť, že sviatky sú pre vás dôležité a potešilo by vás, ak by si na ne spomenul. Ak to nepomôže, tesne pred blížiacim sa sviatkom mu môžete povedať nenápadné indície a snáď už tentokrát nezabudne.

Nepomôže v domácnosti

Idete unavená z práce, po ceste vyzdvihnete deti, spravíte nákup a čakáte, že doma si aspoň na 5 minút oddýchnete? Ani omylom. Po príchode domov vás totiž čaká druhá zmena - varenie, deti, starostlivosť o domácnosť a ktovie ešte čo všetko. A čo spraví muž keď príde domov z práce? Ľahne si na gauč, zapne televízor a jediné čo ho zaujíma je, kedy bude večera. Príde vám to normálne? Nemalo by. Hoci si aj váš partner po celom dni v práci zaslúži odpočinok, rovnako si ho zaslúžite aj vy. Takéto lenivé správanie by ste mu ani náhodou nemali tolerovať, pretože starosti len na vašich pleciach vás raz môžu zničiť.