Každá žena túži po partnerovi, pri ktorom sa bude cítiť šťastná a milovaná. Chápanie partnerského vzťahu však nie je len o vzhľade, ale predovšetkým o charaktere. Ako zistiť, či máte aj vy vedľa seba takého muža? Prezradia to tieto veci, ktoré si každá žena od svojho partnera zaslúži. Robí ich aj ten váš?

Vernosť a úprimnosť

Vernosť a úprimnosť sa nanešťastie dnes už veľmi nenosí. A aj keď je to možno klišé, práve to malo byť alfou a omegou každého zdravého vzťahu. Mužov, ktorí sú verní len jedinej a nemajú potrebu myslieť na iné ženy je naozaj len ako maku. To isté platí aj pri úprimnosti, ktorá je kľúčom k vernosti. Úprimný partner totiž hovorí vždy pravdu, nech už je akákoľvek. A ak takého máte po svojom boku, držte sa ho.

Prejavy lásky

Dobrý muž si vás váži bezohľadu na to, ako dlho ste spolu. Jeho úcta, ale aj láska sa totiž prejavuje aj milým rozmaznávaním, ktoré nikdy nie je na škodu. A dokonca nemusí ísť ani o nič svetoborné. Dôkazy lásky a úcty možno vidieť aj v bežných veciach. A to napríklad, ak vám pripraví obed či večeru, umyje riad, či uloží deti. Len tak, bez toho, aby ste ho o to žiadali. A rozmaznávanie vo forme kytice či raňajok do postele predsa tiež žiadna z nás neodmietne, však?