Na svete snáď neexistuje žena, ktorá by bola so svojim vzhľadom po každej stránke stopercentne spokojná. Malé prsia, veľký zadok či neposlušné vlasy. V jednom máme však šťastie. Muži totiž netúžia po umelých prototypoch dokonalosti, ale po skutočnej prirodzenej ženskej kráse. Navyše, ak máte na sebe aj nejakú tú nedokonalosť, nepovažujte to za svoj nedostatok. Pre mužov sú totižto práve tieto chybičky krásy bodom plus. Ktoré z nich muži neskutočne zbožňujú? 

Pehy 

Kým sa pehy donedávna skutočne považovali za nedokonalosť, v súčasnosti sú na výslní. Pehy sa totiž považujú za akýsi aspekt originálnosti, ktorý na mužov pôsobí vzrušujúco a vášnivo. Keďže ich nemá každá žena, je šanca, že muža takáto „iná“ žena zaujme skôr. Ak máte na tvári pehy rozhodne ich nezakrývajte hrubou vrstvou make-upu. Práve naopak, dovoľte im vyniknúť. O tom svedčí aj fakt, že niektoré ženy si pehy dofarbujú alebo nechávajú tetovať. Na mužov totiž pôsobia maximálne prirodzene, originálne a sexy. 

Medzera medzi zubami

Mať krásne biele a rovné zuby by chcela mať každá žena. Symetrický a pekný úsmev totiž otvára dvere do sveta. No na druhej strane treba priznať, že vďaka módnemu pokroku sa do povedomia dostáva aj nedokonalý úsmev. Zuby, ktoré nie sú presne podľa pravítka na mužov pôsobia prirodzene a aj príťažlivo. Ak sú vaše zuby zdravé, biele a len trošku krivé, určite by vám nemali uberať na sebavedomí. Nenechajte sa zmiasť dokonalými úsmevmi hollywoodských hviezd, pretože skutoční muži túžia po prirodzenej kráse a medzierku medzi zubami dokonca považujú za sexy.