Staráte sa o seba pravidelným cvičením, dostatkom spánku, zdravou stravou, no stále máte pocit, že by ste potrebovali ešte nejakú účinnú podporu? Tak to máte šťastie, pretože značka ZEEN by Roal prišla na trh s 2 skvelými novinkami, ktoré vás dostanú do životnej formy. A nielen to, pripomenieme vám aj jednu ich prémiovú legendu plnú zdravia a krásy.

Odvodnenie ženy

Každá z nás sa občas trápi nejakým tým kilom navyše. No vedeli ste, že niekedy môže ručička na váhach ukazovať väčšie číslo len preto, že vaše telo zadržuje vodu? A presne pre takéto prípady vznikol produkt Odvodnenie ženy, ktorý vďaka extraktu z opuncie dokáže organizmus zbaviť prebytočnej vody, toxínov či plynatosti a nafúknutého brucha.

Ale pozor, oproti iným tabletkám na odvodnenie má jednu hlavnú výhodu, a tou je, že z tela nevyplavuje prospešné minerály. A prečo by mala odvodnenie tela vyskúšať každá žena?

Okrem toho, že sa zbavíte nadbytočných kilogramov, pomôže vám v boji s celulitídou, eliminuje opuchy nôh, prečistí pečeň a cievy a zrýchli váš metabolizmus. Tento prírodný zázrak na odvodnenie organizmu vyrieši vaše problémy so zadržanou vodou v tele už za 10 až 15 dní užívania výživového doplnku Odvodnenie ženy od ZEEN by Roal.

A ak náhodou podobným problémom trpí aj váš partner, pokojne začnite Odvodnenie ženy užívať obaja, pretože je vhodný aj pre mužov.

Keratín

Rozmýšľate nad tým, ako urýchliť rast vlasov? Pravidelne snívate o krásnych, pevných a lesklých prameňoch? No namiesto toho máte na hlave korunku, ktorá má od krásy fakt ďaleko? Možno vašim vlasom chýba len správna výživa.

Jedným zo skvelých spôsobov, ako vašim vlasom dodať to, čo potrebujú je doplniť im keratín. Ale prrr, nemyslíme keratínové šampóny, masky či zábaly. Podporte vlasy zvnútra a siahnite radšej po výživovom doplnku Keratín od ZEEN by Roal.

Vďaka ich hydrolyzovanému keratínu v tabletách podporíte rast svojich vlasov, zlepšíte ich štruktúru, obmedzíte štiepenie a najmä vyživíte vlasy suché, poškodené a lámavé. Jednoducho zregenerujete všetky škody, ktoré na vašich vlasoch napáchalo slnko, vysoké teploty či nepríjemné poveternostné podmienky.

Keratín však okrem vlasov pomôže aj vašej pokožke a nechtom. Podporuje totiž ich zdravie a pružnosť takým spôsobom, že sa tomu sami nebudete stačiť čudovať.

BONUS: Legendárny morský kolagén

Okrem vyššie spomínaných ZEEN by Roal noviniek vám určite musíme odporučiť aj ich stálicu vo forme morského kolagénu.

ZEEN collagen je hydrolyzovaná forma kolagénu, ktoré naše telo dokáže oveľa ľahšie stráviť a využiť tak vo svoj prospech na maximum. Obsahuje až 6 000 mg kolagénu v dennej dávke, čo je presne to pravé množstvo, ktoré vaše telo dokáže zužitkovať tak, aby ste prvé účinky videli už po 3 mesiacoch užívania.

Kolagén je základnou stavebnou látkou nášho tela, o ktorú však vekom prichádzame, preto je podstatné ju doplniť pomocou kolagénu v prášku. Vaša pleť sa vypne, bude elastickejšia, hydratovaná a pomôže vám v boji s vráskami či suchosťou. Okrem toho dokáže podporiť aj zdravie kĺbov, tráviaceho traktu či imunitného systému. Neberte ho však len ako kolagén pre ženy. S úplne rovnakým zámerom ho môžu pokojne užívať aj muži.

Vybrať si môžete z dvoch verzií ZEEN by Roal kolagénov, a to vo forme PURE, ktorý obsahuje len čistý prémiový kolagén a je bez príchute, alebo zlatý ZEEN collagen s pridaným vitamínom C, zinkom, kyselinou hyalurónovou a osviežujúcou citrónovou príchuťou.

Tak čo, ktorým z výživových doplnkov od ZEEN by Roal by ste chceli svoje telo potešiť? Nech si vyberiete ktorýkoľvek z nich, všetky ich nájdete dostupné exkluzívne v DM Slovensko.

Zdroj a foto: PR článok