Po akej žene muži túžia? Čo je pre nich najdôležitejšie? Dokonalé a symetrické telo, zdravé sebavedomie, zmysel pre humor? Ktoré vlastnosti by mala mať? Či už veríte alebo nie, nie vždy je túžba mužov po žene založená len na vnímají jej fyzickej krásy. Muži túžia aj po niečom inom a doslova hotoví sú zo žien, ktoré majú tieto 3 vlastnosti. Patríte medzi ne aj vy?

Žena, ktorá má zmysel pre humor a rada sa smeje

Zmysel pre humor bol a vždy bude len bodom plus a to platí aj u mužov, aj u žien. No u žien je jeho význam ešte dôležitejší. Žena, ktorá sa usmieva je pre mužov omnoho príťažlivejšia ako tá, na ktorej tvári by ste hoci len náznak úsmevu hľadali márne. Vo všeobecnosti muži usmievavú ženu považujú za optimickejšiu a možno aj viac naklonenú flirtovaniu. A nie nadarmo sa hovorí, že mnoho mužov sa zamiluje práve do úsmevu ženy. Ten vie totiž mužské pohlavie poblázniť natoľko, že by jej zniesli aj modré z neba.

A ak má žena ešte aj dobrý alebo podobný zmysel pre humor ako jej potenciálny nápadník, ide do toho. Kým rozosmiať ženu sa považuje za podstatne jednoduché, v opačnom prípade to už také prosté nie je. To znamená, že ak máte taký zmysel pre humor, ktorým viete rozosmiať nielen jedného muža, ale možno aj celé svoje okolie, z mužov si môžete vyberať. Muži totiž milujú ženy, ktoré sú veselé, usmievavé a vedia sa zabaviť aj na svojom vlastnom vtipe.