Muži sú vo svojej podstate pomerne jednoduché stvorenia a vo vzťahoch zastupujú menej “náročnú” úlohu. Nepotrebujú komplimenty v takej miere ako ženy, nepotrebujú toľko hovoriť ani premýšľať. No predsa len existujú veci, ktoré podvedome chce každý jeden muž počuť od svojej partnerky. Ktoré to sú?

Hovorí sa, že vo vzťahoch neexistujú nejaké “zázračné formulky”, ktoré vedia napraviť hádku, či minimálne zlepšiť náladu. To síce môže byť pravda, no napiek tomu existujú také, ktoré na pravidelnej báze vedia zlepšiť partnerský vzťah. Tie najdôležitejšie opísal portál Young Tango. Vedeli ste o nich? A ktoré by ste teda svojmu partnerovi mali hovoriť čo najčastejšie?

“Rešpektujem ťa”

To, že muž by mal byť hlavou rodiny ste už zaiste počuli a aj keď to znie ako klišé, v podstate je to pravda. A to aj v prípade, ak ste "len" v partnerskom vzťahu a spoločnú rodinu (zatiaľ) nemáte. No v každom prípade platí, že každý muž túži po rešpekte zo strany jeho partnerky. Muž chce a potrebuje cítiť, že ho žena rešpektuje. V opačnom prípade, teda pri nedostatku rešpektu, môže mať pocit menejcennosti a v takom vzťahu chce zotrvať len máloktorý muž. Mali by ste mu preto dávať najavo, že ho rešpektujete a samozrejme, malo by to byť aj vzájomné.