Každá žena sa chce páčiť. Pre tento pocit sú mnohé z nás schopné (občas) spraviť čokoľvek. Niekedy však platí opak, a preto, aby ste upútali mužskú pozornosť toho nepotrebujete mnoho. Prezradíme vám zopár nenápadných vecí, ktoré vedia vašu príťažlivosť v mužských očiach výrazne zvýšiť. Vedeli ste o nich?

Zahryznutie do pery

Možno to robíte podvedome alebo aj vedome, no jedno je isté. Ak sa týmto gestom snažíte zaujať muža, zaiste sa vám to podarí. No okrem toho máte aj bod plus, pretože jemné hryzenie pery vie mužov skutočne dostať do varu.

Hladká pokožka

Nie je nič viac sexi ako žena s hladkou pokožkou. A to potvrdí každý jeden muž. Mali by ste preto dbať o to, aby bola vaša pokožka hladká podľa možností čo najčastejšie.

Sebavedomie

Sebavedomá žena je príťažlivá žena. Je to žena, ktorá pri vstupe do miestnosti okamžite upúta pozornosť všetkých prítomných mužov, nielen krásou, ale aj samostným sebavedomím vystupovaním. Je však dôležité mať zdravé sebavedomie, preto si dajte pozor aby ste to neprehnali, pretože v takom prípade dosiahnete opačný efekt.

Odhalené rameno

Ženské telo je pre mužov samostatná kapitola, no jedno majú spoločné. Čím viac je ho vidieť, tým je to pre nich vzrušujúcejšie. Preto aj odhalené rameno môže poriadne pridať na atraktivite. Ženské ramená v mužoch totiž vyvolávajú túžbu objať a chrániť a takisto poukazujú na ženskú jemnosť.

Podpätky

Drvivá väčšina mužov zbožňuje, ak má žena na sebe podpätky. Okrem toho, že krásne zvýrazňujú jej postavu, pridávajú aj na príťažlivosti. Ide totiž o typické “ženské” topánky a čím viac ženskosti, tým lepšie.

 Pery 

Osobitnou kapitolou ženskej príťažlivosti sú pery. Pre mužov pôsobia ako nástroj vášne a uprednostňujú, ak pery vyzerajú plno a zdravo. Mierne plné, svetlé pery sú jedným z najznámejších znakov príťažlivosti ženy.